Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3562
Stary 12.01.2009, 19:25
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zapoznać się z dzisiejszym wydaniem NIE, gdzie można przeczytać w****iający artykuł na temat Amiki vel Lecha Poznań. Lech gorszy niż Kaczyński. Podsumowywując. Śmieszność i granice tupetu tego klubu sięgnęły zenitu. Na smaczek...wiecie ile rocznie płaci klub z Poznania wynajem nie swojego stadionu?3 tys złotych. Pomnóżcie razy 12. A wiecie ile my płacimy? 1,4 mln złotych, rocznie. A wiecie ile klub z Poznania płaci za konserwację, utrzymanie stadionu? nic. Koszenie trawy za darmo mają. A jak sądzicie czy dzielą się z miastem wpływami z biletów? Odpowiedzcie sobie sami.

Ot tak,do śmiechu. I nie dziwcie się,że liczymy się z każdym groszem.
Ja bym sie tak denerwował, choć wyśmiewanie Marszałka to też przegięcie.

Dla mnie kluczowa sprawa to: czy Lech Poznań i miasto Poznań rozliczają się z tak ciekawych stawek za wynajem stadionu?
Bo to oczywista darowizna - Lech ma obniżony czynsz za stadion, więc:
a) klub powinien odprowadzać od tego podatek
b) miasto powinno poinformować swoich mieszkańców, że sponsoruje klub piłkarski

Jeśli a i b są prawdziwe, to wszystko jest ok. A na mój gust przynajmniej warunek a) musi być spełniony, bo w przeciwnym wypadku doczepi się fiskus, NIK i Bóg wie kto jeszcze.

Jeśli nie, to czeka nas niezła afera ale w to bym niestety nie liczył. Święty Mikołaj juz przyniósł prezenty
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując