Marszałek napisał(a):

Proponuje zapoznać się z dzisiejszym wydaniem NIE, gdzie można przeczytać w****iający artykuł na temat Amiki vel Lecha Poznań. Lech gorszy niż Kaczyński. Podsumowywując. Śmieszność i granice tupetu tego klubu sięgnęły zenitu. Na smaczek...wiecie ile rocznie płaci klub z Poznania wynajem nie swojego stadionu?3 tys złotych. Pomnóżcie razy 12. A wiecie ile my płacimy? 1,4 mln złotych, rocznie. A wiecie ile klub z Poznania płaci za konserwację, utrzymanie stadionu? nic. Koszenie trawy za darmo mają. A jak sądzicie czy dzielą się z miastem wpływami z biletów? Odpowiedzcie sobie sami.
Ot tak,do śmiechu. I nie dziwcie się,że liczymy się z każdym groszem.
|
Na wstępie gratuluję wyboru gazety. Sprawdźcie jeszcze (o ile już tego nie zrobiliście) co naskrobali w Trybunie.
Miasto Poznań od lat wspiera Lecha, także niskie koszty wynajmu oraz utrzymania stadionu nikogo tu nie dziwią i myślę, że tylko nielicznym mogą przeszkadzać. W Waszym przypadku miasto musi utrzymać 3 kluby i zbytnie faworyzowanie jednego z nich mogłoby zaszkodzić władzom. U nas to normalna sprawa, bowiem Lech to aktualnie najbardziej popularny klub nie tylko w Poznaniu, ale także w Wielkopolsce.
Płacicie więcej ? To już Wasz problem i płaczem na necie na pewno tego nie zmienicie.