westersyl napisał(a):

|
Media, kibice, PZPN, Leo, by ich zjedli, no bo przecież jak to odesłać reprezentanta polski do rezerw przecież można było go puścić do Wisły Kraków jak go nie chcą, marnotrawią państwowe pieniądze itp. Garguła musi się terez zrobić z siebie debila, już mu się to udawało także nie będzie w tym rewelacji.
|
Pewny jesteś? Skorża odesłał Łobodzińskiego i nikt nawet się (na szczęście) nie zająknął. Garguła, ma dać z siebie 100%, bez względu czy jest w Bełchatowie czy w Wiśle. Jeśli odpuści wiosnę w Bełchatowie, nie chcę go w Wisle widzieć.