Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7025
Stary 11.01.2009, 20:35
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Media, kibice, PZPN, Leo, by ich zjedli, no bo przecież jak to odesłać reprezentanta polski do rezerw przecież można było go puścić do Wisły Kraków jak go nie chcą, marnotrawią państwowe pieniądze itp. Garguła musi się terez zrobić z siebie debila, już mu się to udawało także nie będzie w tym rewelacji.
Pewny jesteś? Skorża odesłał Łobodzińskiego i nikt nawet się (na szczęście) nie zająknął. Garguła, ma dać z siebie 100%, bez względu czy jest w Bełchatowie czy w Wiśle. Jeśli odpuści wiosnę w Bełchatowie, nie chcę go w Wisle widzieć.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując