Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7009
Stary 11.01.2009, 18:08
Onetowski no ładnie

Ja dziwie sie tylko że przez 15 stron na tym forum wszyscy ustawiają Maćka w na boisku choć nic nie wskazuje że przyjdzie do nas wiosną.Poprzednie 15 stron wszyscy ustawiali na boisku Gargułe choć do nas
teraz nie przyszedł i nie przyjdzie .To oczywiście są posty z sensem .
Tylko skoro temat brzmi polityka transferowa Wisły nikt nie chce dyskutować o tym że niema nowych kontraktów dla Baszcza czy Zienia , o tym że niezłożona nawet zapytania do Fińskiego klubu o bramkarza
choć ten wyraża chęć przejścia do nas . Myślicie że kogoś mają za jak twierdzicie naszych zgranych starych
zawodników- nikogo nie mają.Popatrzmy na fakty nie chce być tym no malokwentem ale tkwić w matrixie
też nie mam ochoty .

p.s. jeżeli gdzieś brakuje jakiejś literki panie moderatorze może mnie pan wyrzucić ,
Odpowiedz cytując