Żuczek napisał(a):

|
700 tys ojro za to, że Garguła przejdzie do nas pół roku wcześniej to o wiele za dużo. Widać nie chcą Gargulca puścić. Trudno - sami na tym stracą bo 0,5 mln złotych + jeden z naszych grajków to była świetna propozycja.
|
To nie są ich pieniądze, tylko budżetu Państwa, więc co ich to obchodzi?