Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6971
Stary 11.01.2009, 13:51
Żuczek napisał(a):Wyświetl post
700 tys ojro za to, że Garguła przejdzie do nas pół roku wcześniej to o wiele za dużo. Widać nie chcą Gargulca puścić. Trudno - sami na tym stracą bo 0,5 mln złotych + jeden z naszych grajków to była świetna propozycja.
To nie są ich pieniądze, tylko budżetu Państwa, więc co ich to obchodzi?
Odpowiedz cytując