Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6932
Stary 10.01.2009, 16:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To chyba cena 'odpuscila' Lewandowskiego nie Lysy.
Kiedyś tam w C+ Łysy mówił, że doszli do wniosku (nie wiem z kim), że Lewandowski nie jest wart kontraktu jakiego sobie zażyczył, a kwota miała być chyba jak u Brożka. Nie chodziło więc o cenę odstępnego dla klubu.

Ktoś pisał, że jakoby bał się rywalizacji? Z kim? Jedyny pełnosprawny napastnik u nas to Brożek, więc o jakiej rywalizacji mowa?
:/
Odpowiedz cytując