Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
4784
07.01.2009, 22:31
born2b3k
napisał(a):
w tym momencie sprawdzilem twoj profil, kliknalem 'wstecz' i powrocilem do poprzedniej strony w miejscu gdzie bylem (czyt. pasek automatycznie przesunal sie w miejsce gdzie skonczylem przegladac) a wersja mojej mozilli to 3.0.5
wiec to nie wina tej jakze znakomitej przegladaki
Ja robie dokladnie to samo i przewija mnie za kazdym razem na sam dol az do Twojego posta. Od zawsze dzialo mi sie tak w roznych wersjach Mozilli. Fani Firefoxa pomozcie mi rozgrysc ten problem bo inaczej wracam na opere
fanTS1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanTS1906
Znajdź inne posty napisane przez fanTS1906