fanTS1906 napisał(a):

Mam najnowsza wersje ale chodzi mi o cos takiego, ze np. dojezdzam do polowy strony, widze Twoj post i chce sobie wejsc na Twoj profil, potem cofam strzalka w lewo i chce znowu byc w polowie strony przy tym poscie ale mozilla automatycznie przewija mnie do jej poczatku lub konca, problem polega na tym, ze nie zawsze chce aby wszystko na co klikne otwieralo sie w nowej karcie. Nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc, mam nadzieje, ze wszystko zrozumiale
|
w tym momencie sprawdzilem twoj profil, kliknalem 'wstecz' i powrocilem do poprzedniej strony w miejscu gdzie bylem (czyt. pasek automatycznie przesunal sie w miejsce gdzie skonczylem przegladac) a wersja mojej mozilli to 3.0.5

wiec to nie wina tej jakze znakomitej przegladaki
