Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6668
Stary 07.01.2009, 21:48
Flu podpisłało kontrakt z Diguinho, dlatego można domniemać, że nie zależy im już tak bardzo na Romeu. Osobna kwestią tych dywagacji jest fakt czy Wisła nadal intersuje się tym grajkiem skoro on nigdy nie grał w reprezentacjach młodzieżowych. Czy na taki transfer zgodę wyraziła RN?
Odpowiedz cytując