|
Flu podpisłało kontrakt z Diguinho, dlatego można domniemać, że nie zależy im już tak bardzo na Romeu. Osobna kwestią tych dywagacji jest fakt czy Wisła nadal intersuje się tym grajkiem skoro on nigdy nie grał w reprezentacjach młodzieżowych. Czy na taki transfer zgodę wyraziła RN?
|