Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6667
Stary 07.01.2009, 21:28
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jedno euro kosztuje 3 peso,bez kilku groszy. Wychodzi 12.000 euro miesięcznie.
Ale Santos daje 20% więcej,podobno. Sumy w naszym zasięgu,jak najbardziej. Do wyciągnięcia.
Jak najbardziej, jedynie problem może jest taki, że już nim negocjowaliśmy, ale zawodnik nie wyraził chęci wyjazdu z kraju, nawet za większe zarobki, bo nie sądzę że tak po prostu przestaliśmy się nim interesować ...
Odpowiedz cytując