Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
impArt (konto usuniete)
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
2868
07.01.2009, 16:12
pio późno, ale pierwsza nagroda jest dla pracy z największą ilością głosów, pozostałe wytypuje jury, także nic straconego, a jakoś będę wyglądał jak będę coś tych głosów miał.
Dzięki za głosy, głosować można co kilka godzin ;P hehehe
impArt (konto usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez impArt (konto usuniete)