Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6550
Stary 06.01.2009, 18:54
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Diaz, Marcelo... To dwóch za których z pewnością dostaniemy trochę ojro....
pełna zgoda ale to są gracze defensywni a bramkostrzelnego napastnika czy playmekera już za free tak łatwo sie nie załatwi.
Odpowiedz cytując