devios napisał(a):

Sztuczne choinki śmierdzą plastikiem, rozkładają się 1000 lat i co roku trzeba je odkurzać
|
Greenpeace?
Mnie tam nie śmierdzi... po co wydawać co roku kasę na choinkę, skoro te zasrańce na placach już sami nie wiedzą ile za nie wołać?

Żeby za jedną gałązkę jodły płacić 20 zł ...

Never!