Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
178
06.01.2009, 06:49
YaSiOTSW
napisał(a):
Czyli moge sie smialo ze szkoły wypisać tak?
no zrobisz to na własną odpowiedzialność
pobór został zawieszony, a nie całkowicie wycofany z życia.
Tylko Pomka!
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo