Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 06.01.2009, 06:49
YaSiOTSW napisał(a):Wyświetl post
Czyli moge sie smialo ze szkoły wypisać tak?
no zrobisz to na własną odpowiedzialność

pobór został zawieszony, a nie całkowicie wycofany z życia.
Tylko Pomka!
Odpowiedz cytując