Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
YaSiOTSW
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline
#
175
05.01.2009, 22:53
Czyli moge sie smialo ze szkoły wypisać tak?
YaSiOTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do YaSiOTSW
Znajdź inne posty napisane przez YaSiOTSW