Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 04.01.2009, 22:02
puszek06 napisał(a):Wyświetl post
czarna dalia - typowy kryminał stylizowany na lata o okolo 40 - wiem nie to samo.. ale film mimo iż magiczne nazwisko reżysera i gwiazdy w obsadzie rozczarowuje i ja na nim po prostu spalem

jedyne co mi teraz przyłazi do głowy to "nietyklani" "droga do zatracenia" .. (oba dobre)
Nietykalnych widziałem i mi tez sie bardzo podoba. De Niro jako Capone i grupka nietykalnych daja rade, bardzo dobrze wg mnie spisał sie Connery, bardzo charyzmatyczna i wyrazista postac
Odpowiedz cytując