puszek06 napisał(a):

czarna dalia - typowy kryminał stylizowany na lata o okolo 40 - wiem nie to samo.. ale film mimo iż magiczne nazwisko reżysera i gwiazdy w obsadzie rozczarowuje i ja na nim po prostu spalem
jedyne co mi teraz przyłazi do głowy to "nietyklani" "droga do zatracenia" .. (oba dobre)
|
Nietykalnych widziałem i mi tez sie bardzo podoba. De Niro jako Capone i grupka nietykalnych daja rade, bardzo dobrze wg mnie spisał sie Connery, bardzo charyzmatyczna i wyrazista postac