pan_premier napisał(a):

Ja co rok mam dylemat czy kupić nowe czy stare, kupie nową to intensywny zapach świeżosći(drukarnią jeszcze podjeżdza), kupie używane to pachnie nie zwykle subtelną starością

Mam dziwny zwyczaj, zanim przeczytam ksiązke to musze jedną strone powąchać
EDIT:
pan_premier napisał(a):

|
oprócz treści książki potrafię czasami kojarzyć jej zapach
|
Dokładnie, to samo
