naprawde wydanie robi wam różnice

?
cena to tak... ostatnio kupiłem na allegro 17 różnych książek, od Rozmów z Katem, przez Ojca chrzestnego do Kuczoka i kilka sztuk z serii Dookoła świata. Ucieszyłem się,ze sa w niezłym stanie, ale wolę dac 4 czy 7zł za książke z 70roku niż 25-30 za ta samą tylko nową
teraz czytam Dzieci Północy zapowiada sie ciekawie
PS wąchacie książki?