Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6214
Stary 04.01.2009, 16:55
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Nie uważasz, że zawodnik w tym wieku co Garguła co najwyżej może stracić formę, gdyby go przesunęli do ME ale o dalszym rozwoju w Bełchatowie nie ma już mowy. Gdyby tak było to na pewno Garguła nie szukałby nowego klubu, bo po co? Garguła rozwijać to się może w Legii, Wiśle no i może w jakiejś drużynie zagranicznej.
moze zle sie wyrazilem... nie chodzi mi dokoldnie,ze zahamuje kariere, ale ze wybije go z formy...
Groundhopper
Odpowiedz cytując