Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6212
Stary 04.01.2009, 16:53
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
w czym przeszkadza Jirsakowi Garguła? jezeli teraz nie podpisza Lukasza to sie nie ludzmy, nie podpisza juz nigdy, bo Legia, albo inny drugoligowiec z Hiszpani nam go sprzatnie... jezeli teraz tez nie wyciagniemy go z Belchatowa to sie mozemy b.przejechac tak jak z Twaithem, bo wyrzuca go do mlodej ekstraklasy, a tam na pewno sie nie rozwinie... Wisla potrzebuje jednak nie tylko rozgrywajacego, ale przede wszystkim lewoskrzydłowego i napastnika... no i trzeba pomyslec o Maczynskim i Kowalskim bo niepotrzebnie Wisla hamuje im rozwoj zamiast wyporzyczyc...
Nie uważasz, że zawodnik w tym wieku co Garguła co najwyżej może stracić formę, gdyby go przesunęli do ME ale o dalszym rozwoju w Bełchatowie nie ma już mowy. Gdyby tak było to na pewno Garguła nie szukałby nowego klubu, bo po co? Garguła rozwijać to się może w Legii, Wiśle no i może w jakiejś drużynie zagranicznej.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując