Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5816
Stary 25.12.2008, 20:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To wlasciwie ta sama przecietna pomoc z zeszlej rundy + Gargula.Moim zdaniem wiekszym problemem jest brak skrzydel (Lobo-Zieniu) badz skrzydla w wersji 'chaos' (Buguski-Malecki) i osobiscie wolalbym jakiegos przebojowego skrzydlowego, niz srodkowego pomocnika.
nie zgadzam sie z tobą Wiśle potrzeba playmakera z prawdziwego zdarzenia. Zobacz ile Lechowi dał Stilic moge nawet powiedziec ze gdyby nei on to napewno eni zaistnieli by skrzydłowi < Peszko i Wilk >
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
Odpowiedz cytując