Wojtas napisał(a):

Czy wy Panowie przez tyle juz sezonow ,przy 121312 "transferach" zawodnikow z 789834 klubow ,nie naczyliscie sie jednego :
JEST PODPIS POD DOPIERO WTEDY ,ZAWODNIK JEST NASZ,a wszytko inne to plotki/bzdety/chore bajki dziennikarzy ......
Zobaczcie ile juz informacjii od zakoczenia sezonu przewinelo sie o Gargule i Wisle,potem zeby nie bylo nudno przylepiono jeszcze temat Legii jutro napiszą o jakims klubie zagranicznym do ktorego Gargula jest przymierzany.
Naprawde nie ma co tym sobie wogole glowy zawracac,bo takich wiesci o Gargule to bedzie jeszczcze milon piecset sto dziewiecset ,a byc mzoe i wiecej.
WESOŁYCH!!!!
|
W 100% racja, a ja osobiście wcale bym się nie zdziwił jakby pod koniec stycznia się okazało, że Garguła, ma jakąś klauzule o której by znowu nie wiedział i zostanie w Bełchatowie, a w Wiśle się będą tłumaczyli, że dlatego niema transferów, bo skupili się na Gargule...