Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5761
Stary 23.12.2008, 19:04
Czy wy Panowie przez tyle juz sezonow ,przy 121312 "transferach" zawodnikow z 789834 klubow ,nie nauczyliscie sie jednego :

JEST PODPIS POD DOPIERO WTEDY ,ZAWODNIK JEST NASZ,a wszytko inne to plotki/bzdety/chore bajki dziennikarzy ......

Zobaczcie ile juz informacjii od zakoczenia sezonu przewinelo sie o Gargule i Wisle,potem zeby nie bylo nudno przylepiono jeszcze temat Legii jutro napiszą o jakims klubie zagranicznym do ktorego Gargula jest przymierzany.

Naprawde nie ma co tym sobie wogole glowy zawracac,bo takich wiesci o Gargule to bedzie jeszczcze milon piecset sto dziewiecset ,a byc mzoe i wiecej.

WESOŁYCH!!!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.12.2008 o godz. 19:13.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując