Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5668
Stary 22.12.2008, 11:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Trochę mnie niepokoi ta sprawa z Brazylijczykiem. Romeu, teraz napastnik, może i skrzydłowy...



Rozumiem, że kierunek brazylijski u nas raz wypalił i chcemy go kontynuować. OK. Ale trzeba to robić z głową. Najlepiej zatrudnić takiego Clebera na stałe, plus jakiegoś Polaka znającego portugalski, by monitorował tą grupę. W przeciwnym wypadku treningi przeniosą do restauracji Ipanema.
Nie tyle Ipanema co raczej El Sol ;D
Tez uważam że to lekkie igranie z ogniem. Brazylijczycy to przesympatyczny naród ale takoż leniwy i chętnie zapominający o obowiązkach. Tak jak mówisz Wisełka chcąc mieć mikrokolonię brazylijską musi czujnie obserwować co się dzieje poza boiskiem, taka prawda. Ale zobaczymy czy ten transfer wogóle dojdzie do skutku.
Zawsze chciałem spytać może któryś z was wiei: czy w naszym klubie na stałe z drużyną pracuje psycholog sportowy?Czy też w tym elemencie również jesteśmy w tyle?
Odpowiedz cytując