Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4320
Stary 21.12.2008, 20:42
Krystian88 napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak nie byłbym tego taki pewny. Jak mogą zapodawać texty w stylu:

"Przeciwko kur..twu i upadkowi zasad" - kibicując Cracovii ?

Jedno wyklucza drugie!!
Z Cracovią to nie ma nic wspólnego. A sympatyzują z nimi na takiej zasadzie ze "Wisła=policja", a oni są JP i nie wypada być za Wisłą.
the end
Odpowiedz cytując