Krystian88 napisał(a):

Ja jednak nie byłbym tego taki pewny. Jak mogą zapodawać texty w stylu:
"Przeciwko kur..twu i upadkowi zasad" - kibicując Cracovii ?
Jedno wyklucza drugie!!
|
Z Cracovią to nie ma nic wspólnego. A sympatyzują z nimi na takiej zasadzie ze "Wisła=policja", a oni są JP i nie wypada być za Wisłą.