JarTSW napisał(a):

Jak pokazuje nasza polityka transferowa, a konkretnie kupoywanie nie ludzilbym sie.
A gdzie jest kasa za transfery Dudki, Błaszczykowskiego, czy nawet Franka, Żurawia? Przecież to w sumie ponad 10 mln euro...
A teraz powiem trochę o wzmocnieniach, bo mam pewne źródło.
Testowanym napastnikiem nie jest żaden gracz, który byłby Wam znany, chyba że z Managera.
To gracz praktycznie anonimowy i będzie nas kosztował grosze.
Bednarz mówiąc o polskim napastniku, który mógłby nas zasilić, miał na myśli Nowaka.
Jak coś jeszcze będzie wiadomo to powiem.
Tekst roku
|
Przynajmniej młody(21 lat) i jeżeli przechodził testy medyczne tylko to znaczy że nie taki noname. I bardzo dobrze że Nowaka bierzemy pod uwagę.