Aro1234 napisał(a):

A tak w ogóle to po co ty tu o tym piszesz? Nie macie swojego forum do gratulowania Lechowi? Wszędzie musicie swoje 3 grosze wrzucić? Nie ma tematu, żebym nie widział twoich wpisów. To, że rozmawiasz o Ekstraklasie jest zrozumiałe, ale to, że gratulujesz Lechowi na WIŚLACKIM forum, a jesteś Legionistą to jakaś paranoja i brak dobrego smaku...
|
na forum Legii uczyniłem to samo.
a ja Ci gwarantuje, że nie piszę nawet w 1/10 założonych tu tematów. Nie udzielam się w kwestiach polityki Wisły, nibylandii (ogólnie tematach rzeczowo związanych z Wisłą). Więc nie rozumiem zarzutu
Dla ciebie paranoja, a dla mnie. Właśnie w taki sposób tworzysz zbędne dyskusje nie na temat