Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1854
Stary 17.12.2008, 19:19
prosze panstwa
za poltorej godziny otwieramy piwka
za trzy godzinki otwieramy szampany !!

Zycze powodzenia Lechitom, Ich awans wszystkim wyjdzie na dobre
Odpowiedz cytując