1q2 napisał(a):

|
Gargula - jasne, tu chyba nie ma dyskusji ze by sie przydal, tyle ze ja mysle ze on tak na prawde nie wie czego chce i na prawde szanse na jego przejscie do nas sa minimalne.
|
A mi sie wydaje, ze Gargula dokladnie wie czego chce i doskonale wie co robi. Wg mnie on ma ju upatrzony klub, do ktorego pojdzie, a teraz tymi negocjacjami bedzie sobie tylko podbijal wysokosc kontraktu. I wcale nie mam mu tego za zle, bo pewnie ja i wielu z was w jego sytuacji zachowaloby sie podobnie.