bbbnba napisał(a):

akurat to kryterium jest najmniej ważne, bo co z tego, że gdziekolwiek zapełnienie jest % duze, kiedy nikt wiecej by na mecz nie przyszedł gdyby stadion był większy.. to kryterium ma tylko znaczenie, jeśli ludzie wypełniaja stadion w prawie 100%, innymi słowy w Polsce nie ma zadnego
pozatym, ten ranking to chyba ranking piknikowatości, bo pamiętam, ze jak do nas chodzi 10 czy 15 tys a na KSC 2-3 to jesteśmy kibicami sukcesu, tak więc moim zdaniem najlepszą ekipą w tym rankingu jest Cracovia(bo miasto dzieli sie na pół) i Piast Gliwice, mają najmniejszy współczynnik pikników
A kibicami napewno nie skucesu są w Bełchatowie, bo pomimo dobrych wyników jest ich mało, znaczy sami fanatycy!