Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 13.12.2008, 16:33
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
...
akurat to kryterium jest najmniej ważne, bo co z tego, że gdziekolwiek zapełnienie jest % duze, kiedy nikt wiecej by na mecz nie przyszedł gdyby stadion był większy.. to kryterium ma tylko znaczenie, jeśli ludzie wypełniaja stadion w prawie 100%, innymi słowy w Polsce nie ma zadnego

pozatym, ten ranking to chyba ranking piknikowatości, bo pamiętam, ze jak do nas chodzi 10 czy 15 tys a na KSC 2-3 to jesteśmy kibicami sukcesu, tak więc moim zdaniem najlepszą ekipą w tym rankingu jest Cracovia(bo miasto dzieli sie na pół) i Piast Gliwice, mają najmniejszy współczynnik pikników

A kibicami napewno nie skucesu są w Bełchatowie, bo pomimo dobrych wyników jest ich mało, znaczy sami fanatycy!
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując