1q2 napisał(a):

Najlepszy jest ten ostatni akapit - ...bedzie mial dopiero 29 lat...
|
mnie też to bardzo rozbawiło
"Będzie miał wtedy dopiero 29 lat, więc nie straci szansy na wielką karierę." - no tak zagra jeszcze w Barcelonie. Właśnie te jego 28-29 lat to ostatni dzwonek by wyrwać się z Bełchatowa i trafić do drużyny, która walczy o mistrza Polski i gra w europejskich pucharach. Jeśli nie to zawsze będzie kojarzony z "chłopakiem z Bełchatowa, który gra przy 2-3 tys kibiców)