Wyświetl pojedynczy post
Perek
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5323
Stary 12.12.2008, 21:23
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy jest ten ostatni akapit - ...bedzie mial dopiero 29 lat...
mnie też to bardzo rozbawiło
"Będzie miał wtedy dopiero 29 lat, więc nie straci szansy na wielką karierę." - no tak zagra jeszcze w Barcelonie. Właśnie te jego 28-29 lat to ostatni dzwonek by wyrwać się z Bełchatowa i trafić do drużyny, która walczy o mistrza Polski i gra w europejskich pucharach. Jeśli nie to zawsze będzie kojarzony z "chłopakiem z Bełchatowa, który gra przy 2-3 tys kibiców)
www.TSW.com.pl - Chcesz dołączyć do redakcji. Napisz. GG: 9420852
Odpowiedz cytując