Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 11.12.2008, 15:05
Proud napisał(a):Wyświetl post
dobra, mam pytanko...mam zamiar kupić oryginalną wersje, jak myślicie, warto? czy lepiej zmontować pirata?
Z taką ilością błędów to tylko pirat

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
nie mam problemow ze sciaganiem neichcianych pilkrzyw klubach typu BArcelona, Real, Valencia, Roma itp.
Gram 4411
Który to już sezon ?

Zakładając że przy 1-4-4-1 grasz wysuniętym Brożkiem... w ustawieniach zespołu wykorzystujesz może opcję " graj na odgrywającego " (w tym przypadku Pawła) ?
Odpowiedz cytując