Proud napisał(a):

|
dobra, mam pytanko...mam zamiar kupić oryginalną wersje, jak myślicie, warto? czy lepiej zmontować pirata?
|
Z taką ilością błędów to tylko pirat
7 kotów napisał(a):

nie mam problemow ze sciaganiem neichcianych pilkrzyw klubach typu BArcelona, Real, Valencia, Roma itp.
Gram 4411
|
Który to już sezon ?
Zakładając że przy 1-4-4-1 grasz wysuniętym Brożkiem... w ustawieniach zespołu wykorzystujesz może opcję " graj na odgrywającego " (w tym przypadku Pawła) ?