Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.12.2008, 11:42
Najlepszy forumowicz: RWD

Miss forum :

Mister forum: Hmmm…może się biedak nie speszy – S88

Innowierca: To Tylko Ja

Chlor: Kamil i reszta Niesmacznych, których na forum nie ma

Jajcarz: Gigant, chociaż nie wszystkie jego żarty są w moim guście
Najmądrzejsze posty: emsi , FraMat

Debiut: Niech będzie Kobieta_Wiślaka, chociaż swoim pisaniem tysiącem kolorów doprowadza mnie do szału

Największy postęp:

Zaginiony w akcji: Dorotja

Pokemon: Precel z makiem, WiselkaMLP (czy jak mu tam)

Największy zonk: Dymek

Wydarzenie: Mecz z Lechią

Nadzieja forum:

Najbardziej druzgoczący post: Głupie pytania z gatunku: czy będzie zadyma na meczu

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny: Ibuti

Rozmywacz negatywny:

Najlepszy moderator: pan_premier

Najgorszy moderator: Wilku

Najlepszy temat: Łapu-Capu

Najlepszy avatar: mcovalski

Najlepszy podpis:
a) podpis pod Nickiem - >> OLSZA I <<
b)zwykły podpis-

Nocny "marek":

Wyróżnienie: Malvivente – wiadomo za co


Będzie Edit, jak coś sobie przypomnę
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 08.12.2008 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując