Najlepszy forumowicz:
RWD
Miss forum :
Mister forum:
Hmmm…może się biedak nie speszy – S88
Innowierca:
To Tylko Ja
Chlor:
Kamil i reszta Niesmacznych, których na forum nie ma
Jajcarz:
Gigant, chociaż nie wszystkie jego żarty są w moim guście
Najmądrzejsze posty:
emsi , FraMat
Debiut:
Niech będzie Kobieta_Wiślaka, chociaż swoim pisaniem tysiącem kolorów doprowadza mnie do szału
Największy postęp:
Zaginiony w akcji:
Dorotja
Pokemon:
Precel z makiem, WiselkaMLP (czy jak mu tam)
Największy zonk:
Dymek
Wydarzenie:
Mecz z Lechią
Nadzieja forum:
Najbardziej druzgoczący post:
Głupie pytania z gatunku: czy będzie zadyma na meczu
Najweselszy post:
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny:
Ibuti
Rozmywacz negatywny:
Najlepszy moderator:
pan_premier
Najgorszy moderator:
Wilku
Najlepszy temat:
Łapu-Capu
Najlepszy avatar:
mcovalski
Najlepszy podpis:
a) podpis pod Nickiem -
>> OLSZA I <<
b)zwykły podpis-
Nocny "marek":
Wyróżnienie:
Malvivente – wiadomo za co
Będzie Edit, jak coś sobie przypomnę