|
Najlepszy forumowicz : Paparapa
Miss forum : nie znam żadnej, choć Prezydentowa łowi ryby, więc na nią oddam głos
Mister forum : autor tego postu
Innowierca : kiedyś był nim Innowierca, a dzisiaj to samo barachło zostało.
Chlor : z opowieści forumowiczów to chyba będzie Usiu
Jajcarz : Gigant bezsprzecznie. kiedyś konkurencję stwarzałby plankton, ale obniżył loty.
Najmądrzejsze posty : Jay-z aka WRzŚ , paparapa
Debiut : Niech będzie maciuś
Największy postęp : nie stwierdzono
Zaginiony w akcji : Szkłerwa klękłem w wykonaniu wormala
Pokemon : dynek i michu-kozlowek
Największy zonk :
Wydarzenie) : Wisła Mistrz Polski
Nadzieja forum):
Najbardziej druzgoczący post : może nie post, a wydarzenie, którym jest konfidenctwo starozakonnych.
Najweselszy post : Było ich całkiem sporo
Najgłupszy post: gdyby było ich tyle co tych najweselszych, to przynajmniej poziom forum byłby ponad przeciętną.
Najmądrzejszy post : Posty orzeua kibicowskie
Rozmywacz pozytywny : swojego czasu to był omlet vel lomu, teraz gigant.
Rozmywacz negatywny : innowiercy z Lecha
Najlepszy moderator : orzeu, 7 kotów
Najgorszy moderator : Rav
Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):
Najlepszy avatar: above
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Nocny "marek": kiedyś dorotja, dzisiaj chyba ja sypiam mniej
Wyróżnienie : wszyscy którzy chcą trzymać poziom forum i walczą z płaczkami telefoniki.
|