Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.12.2008, 17:39
Najlepszy forumowicz : Paparapa

Miss forum : nie znam żadnej, choć Prezydentowa łowi ryby, więc na nią oddam głos

Mister forum : autor tego postu

Innowierca : kiedyś był nim Innowierca, a dzisiaj to samo barachło zostało.

Chlor : z opowieści forumowiczów to chyba będzie Usiu

Jajcarz : Gigant bezsprzecznie. kiedyś konkurencję stwarzałby plankton, ale obniżył loty.

Najmądrzejsze posty : Jay-z aka WRzŚ , paparapa

Debiut : Niech będzie maciuś

Największy postęp : nie stwierdzono

Zaginiony w akcji : Szkłerwa klękłem w wykonaniu wormala

Pokemon : dynek i michu-kozlowek

Największy zonk :

Wydarzenie) : Wisła Mistrz Polski

Nadzieja forum):

Najbardziej druzgoczący post : może nie post, a wydarzenie, którym jest konfidenctwo starozakonnych.

Najweselszy post : Było ich całkiem sporo

Najgłupszy post: gdyby było ich tyle co tych najweselszych, to przynajmniej poziom forum byłby ponad przeciętną.

Najmądrzejszy post : Posty orzeua kibicowskie

Rozmywacz pozytywny : swojego czasu to był omlet vel lomu, teraz gigant.

Rozmywacz negatywny : innowiercy z Lecha

Najlepszy moderator : orzeu, 7 kotów

Najgorszy moderator : Rav

Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):

Najlepszy avatar: above

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek": kiedyś dorotja, dzisiaj chyba ja sypiam mniej

Wyróżnienie : wszyscy którzy chcą trzymać poziom forum i walczą z płaczkami telefoniki.
Odpowiedz cytując