|
Mam pytanie które już pewnie było zadane niejednokrotnie ale wybaczcie bo temat ma 668 stron...
Chciałbym wydać jakieś własne koszulki z nadrukiem, przy czym oczywiście zarobek przeznaczyć na cele kibicowskie, oprawy, bębny itp... Natomiast problem polega na tym że nie wiem do kogo się zgłosić z projektem, z zapytaniem o zgodę... Czy ktoś kumaty może mnie pokierować?
|