marco94 napisał(a):

|
Nie mogą oczywiście trafić na siebie drużyny z tego samego kraju.
|
Mogą
Ale co do tych kto moe na kogo trafic, to po fazie grupowej jest losowanie.
oczywiscie miejsca maja znaczenie, ale nie ma czegos takiego że klub A który zajmie 1 miejsce w swojej grupie C musi grac z Drużyną B która zajmie 3 miejsce w grupie E, są między nimi losowania.