Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3123
Stary 04.12.2008, 15:24
PvD napisał(a):Wyświetl post

może ja odpowiem trochę za legionistów, prawdopodobnie było tak, że z CWKS wyodrębniono spólkę Legia Warszawa SSA (tak jak kiedyś Wisła i inne kluby zrobiły ) i wszystko było ok gdyby nie walka o pieniądze, i dlatego CWKS zgłosił swoją drużynę seniorską do rozgrywek, podobnie prawdopodobnie i u nas TS WISŁA mogłaby sobie zgłosić drużynę seniorską, jednak bez problemu mozna przyjaść, że Legia SA to Legia, jak i druzyna CWKS to Legia, mają (a raczej już mieli) dwie druzyny z ktorymi mieli podstawy się na równi utożsamiać.
jest tak jak piszesz. CWKS Legia grająca aktualnie w niższych klasach rozgrywkowych powstała w 2004 roku (jako zastępstwo dotychczasowej Legii. Wyodrębnili sekcję z CWKS, aby mieć sekcję piłkarską)

co do Descargi. Jeśli to prawda, to wiadomo czemu uciekł ze słonecznej Hiszpanii
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 04.12.2008 o godz. 15:27.
Odpowiedz cytując