PvD napisał(a):

może ja odpowiem trochę za legionistów, prawdopodobnie było tak, że z CWKS wyodrębniono spólkę Legia Warszawa SSA (tak jak kiedyś Wisła i inne kluby zrobiły ) i wszystko było ok gdyby nie walka o pieniądze, i dlatego CWKS zgłosił swoją drużynę seniorską do rozgrywek, podobnie prawdopodobnie i u nas TS WISŁA mogłaby sobie zgłosić drużynę seniorską, jednak bez problemu mozna przyjaść, że Legia SA to Legia, jak i druzyna CWKS to Legia, mają (a raczej już mieli) dwie druzyny z ktorymi mieli podstawy się na równi utożsamiać.
|
jest tak jak piszesz. CWKS Legia grająca aktualnie w niższych klasach rozgrywkowych powstała w 2004 roku (jako zastępstwo dotychczasowej Legii. Wyodrębnili sekcję z CWKS, aby mieć sekcję piłkarską)
co do Descargi. Jeśli to prawda, to wiadomo czemu uciekł ze słonecznej Hiszpanii