Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 02.12.2008, 02:28
Napisalem, nie naukowo tylko na zdrowy, rozum to w takim razie nie mam racji, mimo wszystko paliwo wybuchlo, wiec oficcjalan wersja ze to pod wplywem temperatury? Nie wiem jakby to bylo mozliwe umieszczenie bomb w budynku, ale totalna abstrakacją nazwalabys to jesli ktos by Ci powiedzial ze bede takie zamachy, tez bys se pomysal jak to mozliwe...

To wszystko i tak naprawde to są przypuszczenia, fakty to by byly jakby rząd pokazal wszystkie dokumenty z tym zwiazane, filmy itp, skoro nie robi to znaczy ze sie czegos boi..
Odpowiedz cytując