Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 30.11.2008, 22:23
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
zim zum napisał:


No toś teraz podpadł na całej linni gimnazjalnym skorżomaniakom, którzy wyznają jedynie słuszna postawę pisania o Skorży, czyli na kolanach. Wszelka krytyka poczynań i dokonań Pana Nadtrenera jest występkiem porównywalnym z tzw. "kłamstwem oświęcimskim" w Europie.
A teraz na poważnie. Dokładnie czuję to samo jak i wielu kibiców, z którymi rozmawiam na trybunach, a którzy nie mają ochoty na pisanie na forum i przekrzykiwanie się tutaj z dzieciakami. Oni żyją w swoim matrixie.
Świeża krew w zespole potrzebna jest od dawna. W dobrych zespołach co okienko powinno sie dokupywać 2-3 graczy. I to mających realne wejście do zespołu. Dla trenera byłoby to pole ,manewru, a dla leserów bat. Jak bedzie teraz zobaczymy, ale niektórzy jak czytam liczą na ...9 zawodników .
Szkoda, że coraz mniej w klubie związanych z Wisłą sercem. Już wczesniej mówiono, że z tego warszawskiego zaciągu chleba nie będzie. Idą Święta czas na uspokojenie. Za jakieś 2 miesiące będziemy wiedzić w jakim kierunku to idzie. Narazie to będziemy zimować w niewesołych piłkarskich nastrojach.
Ja przewiduję jakieś zmiany dopiero gdzieś w czerwcu jak już będzie po wszystkim.
żebyś się nie zdziwił
w jakim kierunku to pójdzie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując