Eustachy napisał(a):

To jakas paranoja, zeby trzydziestoletniego pilkarza wypozyczac do pierwszoligowego klubu i jeszcze oplacac mu przy tym sowity kontrakt !
Jesli juz placic mu jakies pieniadze, to tylko umiarkowana pozegnalna odprawe.
Niedzielan sam przyznal, ze jesli ludzie beda go juz mieli dosc, on sam nie bedzie kurczowo trzymal sie kontraktu. Moze rzeczywiscie ma dobre serce i potrafi docenic, to ze swego czasu Wisla wyzwolila go z holenderskiej niedoli i teraz bedzie potrafil sie odwdzieczyc.
W koncu troche juz sobie u nas dorobil, nie mowiac o tym, ze u Holendrow zrobil interes zycia.
Z tego co wiem, zakupil i wynajmuje jakies nieruchomosci w Dubaju. Moze teraz powinien jeszcze poszukac sobie tam klubu, dzieki czemu bedzie mogl dogladac interesow na miejscu.
|
Takie rozwiązanie byłoby najlepsze, ale wątpię żeby tacy szlachetni ludzie jeszcze się zdażali

No ale kończę na dziś. Napisałem się już sporo w życiu. A jak jest wszyscy widzieliśmy już nie raz i zapewne nic się nie zmieni. Bednarz będzie nadal znajdował wielkie talenty, Skorża będzie intensywnie myślał, Kazimierski będzie nadal świetnie szkolił i dobierał bramkarzy, Cupiał będzie nalegał na transfery, Dawidowski odejdzie już zimą, przetarg na trybunę nie będzie unieważniony, pozbędziemy się starej gwardii(a Skorża nie będzie powtarzał że są mu bardzo potrzebni), nagle wytryśnie gejzer talentów, nie będziemy przepłacać, będziemy inwestować kiedy trzeba, bedziemy mieć szczęście w losowaniach
