Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#857
Stary 28.11.2008, 19:21
rafalek napisał(a):Wyświetl post
po pierwsze nie 12 tylko 5 grudnia.
I tak, to (o ile się nie myle) ostatni mecz prz R22:(
Owszem, 5 grudnia gramy przy Reymonta z Odrą i jest to ostatni mecz Wisły w tym roku. Jednak czy ostatni przed ewentualnymi tymczasowymi przenosinami na Suche Stawy nie wiadomo na pewno, bo harmonogram prac budowlanych na naszym obiekcie trochę się przesunie w związku z tym zamieszaniem z przetargiem. Trybuna A i B miała być wyburzana już na początku przyszłego roku, jednak teraz może się okazać że nastąpi to w późniejszym czasie. Dlatego przypuszczam, że może się zdarzyć tak, że np. dogramy na R 22 do końca rundy wiosennej tego sezonu. Tak szczerze to ja jednak mimo wszystko cały czas mam nadzieję, że cały czas podczas przebudowy naszego stadionu będziemy mogli na nim grać bez konieczności żadnych tymczasowych przenosin. Jak wiadomo na stadionie Lecha w Poznaniu, gdzie przebudowa tamtejszego stadionu przebiega podobnie jak w Krakowie na R 22, problem rozwiązano bez trudu, instalując tymczasowe sztuczne oświetlenie i stanowiska dla TV. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak samo postąpić pod Wawelem na stadionie Wisły... To kwestia tylko i wyłącznie inwencji władz miasta (czyli formalnego właściciela stadionu im. H. Reymana) i władz naszego klubu. Czy będziemy zmuszeni do chwilowego rozgrywania spotkań w roli gospodarza na innym stadionie dowiemy się już niebawem, bo puki co nie wiemy jak to wszystko będzie dokładnie wyglądać... Co prawda jakiś czas temu ustalono, że zarówno Wisła, jak i Cracovia w czasie gdy na ich stadionach będą prowadzone prace modernizacyjne zagrają na stadionie Hutnika, jednak przynajmniej w przypadku Wisły nie powiedziano jasno, czy zaczniemy tam grać od wiosny, czy też dopiero od początku przyszłego sezonu.
Odpowiedz cytując