Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4930
Stary 26.11.2008, 13:24
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak bo panowie z Wyborczej wiedzą co Cupiał zamierza
czyżyby nasz mod był lepiej poinformowany niż pismaki z GW
alborn1 napisał(a):Wyświetl post
wczoraj na n Sport mowili ze Allianz jest w stanie zaproponowac Gargule kontrakt w wysokosci 300 tys euro rocznie !!!
to dużo jak na 2go ligowy klub ;-)
Odpowiedz cytując