KOMINEK napisał(a):

Tak bo panowie z Wyborczej wiedzą co Cupiał zamierza
|
czyżyby nasz mod był lepiej poinformowany niż pismaki z GW
alborn1 napisał(a):

|
wczoraj na n Sport mowili ze Allianz jest w stanie zaproponowac Gargule kontrakt w wysokosci 300 tys euro rocznie !!!
|
to dużo jak na 2go ligowy klub ;-)