WislakWiDoK napisał(a):

Pomyślałeś że dużo osób było we Wrocku ? a co tam fifa wazniejsza
Zapraszam na sparing ;]
|
No spoko rozumiem... ale jak wiedziałeś że jedziesz do Wrocławia to mogłeś się nie zapisywać...
dziękuje za zaproszenie, które oczywiście przyjmuje