Wyświetl pojedynczy post
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 25.11.2008, 23:11
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Pomyślałeś że dużo osób było we Wrocku ? a co tam fifa wazniejsza



Zapraszam na sparing ;]
No spoko rozumiem... ale jak wiedziałeś że jedziesz do Wrocławia to mogłeś się nie zapisywać...

dziękuje za zaproszenie, które oczywiście przyjmuje
Odpowiedz cytując