Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 25.11.2008, 15:52
bluesinger napisał(a):Wyświetl post
Trzeba było grać te mecze bo cały weekend był na to a nie płakać teraz że chcecie grać a już jest pozamiatane.
Pomyślałeś że dużo osób było we Wrocku ? a co tam fifa wazniejsza

bluesinger napisał(a):Wyświetl post

a ktoś wziął się i zapisał do czegoś o czym nie ma pojęcie i tak właśnie jest
Zapraszam na sparing ;]
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując