bluesinger napisał(a):

|
Trzeba było grać te mecze bo cały weekend był na to a nie płakać teraz że chcecie grać a już jest pozamiatane.
|
Pomyślałeś że dużo osób było we Wrocku ? a co tam fifa wazniejsza
bluesinger napisał(a):

a ktoś wziął się i zapisał do czegoś o czym nie ma pojęcie i tak właśnie jest
|
Zapraszam na sparing ;]