Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.11.2008, 23:03
Villareal 4-0 Celtik
Celtik 0-4 Villareal
mam pytanie jak zmienic ustawienia formacjii bo w trakcie gry-esc i nie moge bo kursora nie ma
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 21.11.2008 o godz. 23:06.
.....
Odpowiedz cytując