TYLKO___WISŁA napisał(a):

dobry post z ich forum
Tacy byli najedzeni że nie zmieścili Arki, Ruchu, słabiutkie Nancy z bramkarzem który chciał wygranej Lecha i pozostałych 
szkoda że nie będziemy grać przy Reymonta.. na Hutniku będzie trudno, tak jak w lidze, ale damy rade.
|
Ważne ze wy się zmieściliście i to na luzaku
Jak już chcesz cytowac to rób to rzetelnie bo zdanie wyrwane z kontekstu to manipulacja.