Wyświetl pojedynczy post
pytong
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#785
Stary 21.11.2008, 10:00
TYLKO___WISŁA napisał(a):Wyświetl post
dobry post z ich forum
Tacy byli najedzeni że nie zmieścili Arki, Ruchu, słabiutkie Nancy z bramkarzem który chciał wygranej Lecha i pozostałych


szkoda że nie będziemy grać przy Reymonta.. na Hutniku będzie trudno, tak jak w lidze, ale damy rade.
Ważne ze wy się zmieściliście i to na luzaku
Jak już chcesz cytowac to rób to rzetelnie bo zdanie wyrwane z kontekstu to manipulacja.
Odpowiedz cytując