ToTylkoJa napisał(a):

|
ale nie raz pokazał też, że nie wykorzystuje.
|
Prawda, pokazał nawet, że można nie strzelić na pustą bramkę z paru metrów, nawet w piłkę nie trafić. Ale mimo wszystko, uważam Brożka za lepszego, przynajmniej na chwile obecną.
ToTylkoJa napisał(a):

ale nie raz pokazał też, że nie wykorzystuje.
Dla mnie Brożek i Lewandowski to zupełnie inny typ napastnika.
|
To fakt. Co prawda za wielu meczy Lewandowskiego nie widziałem mówiąc szczerze, ale Brożek ma też zdecydowanie większy udział w rozegraniu piłki przy ataku i oprócz tego, że strzela też często nadaje większe tempo akcji, czy czy wypuści kogoś na boku, a Lewandowski tak jak mówiłeś "lis pola karnego" i piłka często go szuka.
PS. Przy tej bramce na 3-1 Lewandowski się ładnie zabrał z piłką, a wykończenie... no cóż, po prostu nie dał szans bramkarzowi.