dynek.pl napisał(a):

Motyka nie ma dobrej reputacji wsrod kibicow w Zabrzu mimo, ze utrzymal ich 2 razy dysponujac jeszcze gorsza bandą kopaczy niz teraz. Miedzy innymi zarzucają mu, ze powiedzial w wywiadzie przed meczem Wisla-Górnik, ze kocha Wisle
|
tak było, ale ich utrzymał. A Wielki Henio zgarnął wielką kasę i na tym się kończy sprawa. Przejechali się zabrzanie ostro na Kasperczaku.