Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 18.11.2008, 09:38
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Motyka nie ma dobrej reputacji wsrod kibicow w Zabrzu mimo, ze utrzymal ich 2 razy dysponujac jeszcze gorsza bandą kopaczy niz teraz. Miedzy innymi zarzucają mu, ze powiedzial w wywiadzie przed meczem Wisla-Górnik, ze kocha Wisle
tak było, ale ich utrzymał. A Wielki Henio zgarnął wielką kasę i na tym się kończy sprawa. Przejechali się zabrzanie ostro na Kasperczaku.
Odpowiedz cytując