bbbnba napisał(a):

|
Slyszalem tez oklaski po dobrych zagraniach. Kolejne ksero, bo z tego co kojarze pierwsze klasniecie zanotowano juz na poczatku zeszlego stulecia. Rzecz jasna na meczu Wisly (chyba nie musze dodawac).
|
Weź się uspokuj stary. Jak dla mnie panowie trochę przesadzili z tym kserem w tym przypadku, bo to rzeczywiście zupełnie nie ta melodia, a na śpiewanie nazwy miasta Legia wyłączności nie ma, ale to,że kserujecie aż miło to brutalny fakt i nie ma się co tak obruszać
