Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2727
Stary 17.11.2008, 10:28
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Slyszalem tez oklaski po dobrych zagraniach. Kolejne ksero, bo z tego co kojarze pierwsze klasniecie zanotowano juz na poczatku zeszlego stulecia. Rzecz jasna na meczu Wisly (chyba nie musze dodawac).

Weź się uspokuj stary. Jak dla mnie panowie trochę przesadzili z tym kserem w tym przypadku, bo to rzeczywiście zupełnie nie ta melodia, a na śpiewanie nazwy miasta Legia wyłączności nie ma, ale to,że kserujecie aż miło to brutalny fakt i nie ma się co tak obruszać
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując