Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2726
Stary 17.11.2008, 06:29
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Stare,dobre,Poznańskie ksero nic więcej,gratuluję zwycięstwa i od następnej kolejki porażek po pogromie z Russianami
Slyszalem tez oklaski po dobrych zagraniach. Kolejne ksero, bo z tego co kojarze pierwsze klasniecie zanotowano juz na poczatku zeszlego stulecia. Rzecz jasna na meczu Wisly (chyba nie musze dodawac).
Odpowiedz cytując