WILU TS napisał(a):

Stare,dobre,Poznańskie ksero nic więcej,gratuluję zwycięstwa i od następnej kolejki porażek po pogromie z Russianami
|
Slyszalem tez oklaski po dobrych zagraniach. Kolejne ksero, bo z tego co kojarze pierwsze klasniecie zanotowano juz na poczatku zeszlego stulecia. Rzecz jasna na meczu Wisly (chyba nie musze dodawac).